Komissiózókat keresünk! 2 jelentekezés

Megbízónk budapesti telephelyére keresünk Komissiózó munkatársakat. Téged keresünk, ha van tapasztalatod raktári komissiózásban, áruösszekészítésben, kitartó és precíz munkavégzés jellemző Rád.

A feladataid lesznek:

• Élelmiszer összekészítés mélyhűtött raktárban Bérezés és egyéb fontos információ:

Munkavégzés: heti 5nap, 2műszakban (vasárnap éjszakai műszak és péntek éjszakai műszak között) Helyszín: Budapest, X.kerület

Nappali műszak: 7:00-15:30; bérezés: br.400.000 Ft

Éjszakai műszak: 19:00-4:00; bérezés: br.500.000 Ft

Munkaruhát a munkáltató biztosítja

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezz a „Jelentkezés” gomb megnyomásával!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munkaerő, és ami mögötte van
Connect with us