Komissiózó munkatárs 1 jelentekezés

A koronahelyzetre való tekintéttel elsősorban olyan személyek jelentkezését várjuk, akik jelenleg is Németországban tartózkodnak. Megértésüket köszönjük!

Munkakér: komissiózó munkatárs
Raktár jellege: dekorációs termékek

A munkavégzés helye: Alzenau, Németország
A munkakezdés időpontja: 2020.11.30., hétfő (megbeszélés alapján korábbi munkakezdés is lehetséges)
Hőmérséklet: normál (kb. 20 °C)

Amit kínálunk:

  • órabér: bruttó 10,00 € + teljesítményfüggő prémium
  • kétműszakos munkarend, általában szabad hétvégék
  • német bejelentés a német jogszabályok szerint
  • munkába járás biztosított (ingyenes)
  • szállás biztosított (lakások+családi házas jelleg, a konyhán és fürdőszobán a lakóközösség tagjai osztozkodnak; lakbér: 155 €/hó + kaució 20 €/hó)
  • a szállás kb. 60 km-re van a munkahelytől
  • német-magyar-román nyelvű kapcsolattartó, így nyelvtudás nem szükséges

Feladatok:

  • komissziózás
  • csomagolás
  • szortírozás
  • visszárukezelés

Elvárások:

  • erkölcsi bizonyítvány (a németországi igénylés 13 €-ba kerül)
  • munkájára igényes, precíz
  • alapszintű szkenner-és számítógéphasználat

A kiválasztás során előnyt jelent, de nem feltétel:

  • komissiózós tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várom fényképes önéletrajzát a legkorábbi kezdési dátum megjelölésével.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást