Komissiózó

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. munkavállalót keres komissiózó munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Szigetszentmiklós

Munkába szállítás gyűjtőpontokról.

Feladatok:
· Beérkezett anyagok, áruk szakszerű tárolásának biztosítása
· Beérkezett anyagok, áruk csomagolása, cimkézése, csoportosítása, továbbítása a raktáron belül
· Hiba, sérülés, hiány jelzése az illetékesnek
· Szállításra váró anyagok, áruk előkészítése anyagmozgató gépekkel

Elvárások:
· Pontosság és precizitás
· Megbízhatóság

Munkavállalás körülményei:
· Legális, bejelentett munka
· Betanított munka, szakképzettséget nem igényel

Érdeklődjön, jelentkezzen a 06-20/366-39-93-as telefonszámon, munkanapokon 8-16 óra között. Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „komissiózó” megnevezéssel a megadott e-mail címre is.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!