Kocsirendező, Tolatásvezető

Cégünk martfűi telephelyén levő iparvágányra vasúti logisztikai feladatok elvégzésére  fizikai munkát bíró és kedvelő munkatársakat keres tolatásvezető, kocsirendező pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

  • vasúti tolatási műveletek végrehajtása iparvágányon,
  • vágányút beállítása, ellenőrzése,
  • vasúti kocsik szét-, illetve összekapcsolásának elvégzése,
  • tolatási részfeladatok végrehajtásában való közreműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 8 általános, alapfokú iskolai végzettség
  • orvosi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • érettségi bizonyítvány
  • kocsirendezői alapvizsga
  • vasútüzemi szakmai tapasztalat
  • saját célú mozdonyvezetői jogosítvány
  • tolatásvezetői alapvizsga

Amit kínálunk

  • Orvosi alkalmassági vizsgálat.

    Tolatásvezetői, kocsirendezői alapvizsga hiánya esetén: képzés és vizsga lebonyolítása.

    • határozatlan idejű munkaviszony
    • megbízható és hosszú távú munkalehetőség
    • felelősségteljes feladatok
    • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Martfű

Bővebb információ: +36304334257, önéletrajzokat az indo.kft@t-email.hu címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást