Kiszállítási áruösszekészítő – Győr – 2 műszakos munkarend 3 jelentekezés

Téged Keresünk? Kiszállítási áruösszekészítő munkakörbe

Munkavégzés helye: • Győr

Amit kínálunk:

• juttatások: alapbér, plusz 13. havi fizetés, belépési bónusz, mozgóbér és cafetéria,

• Januári munkakezdési lehetőség,

• teljes munkaidős foglalkoztatás, többműszakos munkarend,

• biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony,

• dolgozói kedvezmények,

• ingyenes szállás lehetőség,

• napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Feladatok:

• lehívási lista alapján az alkatrészek összekészítése (5-20 kg-ig)

• a szükséges dokumentumok csatolása a komissiózott alkatrészekhez

• alkatrészek könyvelése, nyilvántartása,

• leltárakban való részvétel,

• készletek folyamatos ellenőrzése.

Elvárások:

• középfokú végzettség (érettségi);

• felhasználói szintű MS Office ismeret;

• jó kommunikációs készség;

• terhelhetőség és rugalmasság;

• többműszakos munkarend vállalása.

Előny:

• alapszintű német vagy angol nyelvismeret;

• SAP rendszer ismerete;

Ha álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre: allas@rudolph-log.com

További információ: +36 70 339-6662

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást