KISTEHERAUTÓ SOFŐR

A vendéglátóipar meghatározó, dinamikusan fejlődő csomagolóanyag nagykereskedése megbízásából keresünk budapesti (XI. kerület) és most épülő tárnoki telephelyére munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Középfokú végzettség
B típusú jogosítvány
Gépkocsivezetői rutin
Jó fizikum
Rugalmasság
Alapszintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Kisteherautó sofőrjeként szerzett munkatapasztalat
Műszaki beállítottság

Főbb feladatok, munkák

Megrendelt áruk leszállítása kisteherautóval (3,5 tonnás, B kategória) a nyugat és közép-magyarországi ügyfeleinkhez
Árú összekészítése, le- és felrakodása
Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Amit kínálunk

Induló bér bruttó: 360.900 Ft, nettó: 240.000 Ft (szja kedvezmények nélkül)
Béren kívüli juttatások (sporttámogatás, céges telefon korlátlan használattal, stb.)
Az éves szabadságon felül a Gastron plusz szabadnapokat biztosít
Lehetőség az értékesítés támogatására béren felüli jutalékért
Új, modern munkaeszközök
Jól felszerelt, új kisteherautók
Fiatalos munkakörnyezet
Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye és ideje:
Belföldi kiszállítás
Munkavégzés kizárólag hétköznap

Munkavégzés helye

Budapesti vagy tárnoki telephely

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!
Az e-mail tárgyába kérjük írja bele, hogy “Kisteherautó sofőr Budapest” amennyiben a budapesti raktárunkba jelentkezne és “Kisteherautó sofőr Tárnok” amennyiben a tárnoki telephelyünkön szeretne dolgozni.

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us