Kisegítő-gondnok (XI. ker.) 1 jelentekezés

A Szent Kristóf Szakrendelőbe (XI. kerület),
keresünk könnyű fizikai munkára, megbízható munkaerőt, kisegítői-gondnoki munkakörbe.

Alkalmazás részmunkaidőben is lehetséges, akár nyugdíjas is lehet a munkavállaló.

Alkalmazási feltételek:
8 általános, orvosi alkalmasság, tiszta rendes kulturált megjelenés

A munkakörben végzendő feladatok:
a rendelőben képződő szelektív és más hulladék anyagok kezelése,
valamint a beszerzett raktári ellátmány rendelőkbe való kihordása,
Septox anyagok gyűjtése,
egyéb kisegítő takarítási, anyagmozgatási feladatok ellátása.

Fényképes önéletrajzzal, “SZT. KRISTÓF KISEGÍTŐ-GONDOK” tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást