Kihelyezett banki tanácsadó és értékesítő – Vác 1 jelentekezés

A cégünkről:

A Finance Sales Hungary pénzügyi és biztosítási területre specializálódott Kft. Vállalatunk 17 éve van jelen a piacon, melyből 11 éve foglalkozunk több, mint 50 kihelyezett pénzügyi partnerpont üzemeltetésével országszerte. Jelenleg TESCO pénzügyi partnerpontunkhoz keressük leendő kollégánkat.

Feladatok:

  • Banki és biztosítási szolgáltatások értékesítése, ajánlása
  • Érdeklődő ügyfelek igényeinek felmérése, szerződések kezelése és rögzítése
  • A szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy független biztosítás közvetítői hatósági vizsga
  • A banki tevékenységhez szakmai felsőfokú végzettség vagy pénzügyi hatósági vizsga
  • Ügyfél-orientált értékesítési szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Talpraesett, meggyőző személyiség

Előnyök:

  • Releváns értékesítési tapasztalat

Amit cserébe kínálunk:

  • Fix alapbér
  • Felső korlát nélküli teljesítmény arányos jutalék
  • Munkába járás 100 %-os támogatása
  • Vásárlási kedvezményekre jogosító dolgozói kártya (3 hónap után)
  • Mentori támogatás a betanulás ideje alatt
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Fix helyen történő munkavégzés – TESCO pénzügyi partnerpont

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Kihívásoktól vezérelve!
Connect with us