Kihelyezett banki tanácsadó és értékesítő – Hatvan

A cégünkről

A Finance Sales Hungary pénzügyi és biztosítási területre specializálódott és 17 éve van jelen a piacon. Vállalatunk 11 éve üzemeltet megbecsült partnerünknél, hazánk egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncában kihelyezett pénzügyi partner pontokat az ország számos pontján. A Tesco Globál Zrt.-nél található kirendeltségeinknél felkészült szakembereink segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb pénzügyi konstrukció kiválasztásában.

Téged keresünk, amennyiben:

– Rendelkezel a következő végzettségek bármelyikével:

  • BA diploma / Biztosítás közvetítői tanúsítvány / Pénzügyi szolgáltatás közvetítői tanúsítvány / Bankreferensi szakképesítés / Befektetési tanácsadói szakképesítés/ Banki szakügyintéző / Pénzügyi szakügyintéző / Értékpapír-piaci szakügyintézői szakképesítés

– Ügyfélorientált értékesítési szemlélet jellemez
– Hatékony és meggyőző a kommunikációd
– Talpraesetten és magabiztosan kezeled a spontán szituációkat

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, személyre szabott banki és biztosítási szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Igényelt szolgáltatásokra vonatkozó szerződések megkötése, továbbítása a partner banknak és biztosítónak
  • Csapatra vonatkozó, napi forgalomról szóló jelentés elkészítése

Amit kínálunk a céljaid eléréséhez:

  • Havi fix bérezés, melyet egy felső korlát nélküli, teljesítményarányos jutalékrendszer egészít ki
  • 1 hónapra előre egyeztetett, tervezhető beosztás; napi 8 órás munkavégzés
  • Állandó helyen történő munkavégzés – TESCO Pénzügyi Partner Pont
  • Munkába járás támogatása (távolsági tömegközlekedés, gépjármű)
  • Végzettség nélkül is hosszútávra tervezhetsz velünk

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Kihívásoktól vezérelve!
Connect with us