Kihelyezett banki tanácsadó és értékesítő – Cegléd 1 jelentekezés

A cégünkről:

A Finance Sales Hungary pénzügyi és biztosítási területre specializálódott és immáron 11 éve üzemeltet megbecsült partnerünknél, hazánk egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncában kihelyezett pénzügyi partner pontokat az ország számos pontján. A Tesco áruházakban található kirendeltségeinknél felkészült szakembereink segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb pénzügyi konstrukció kiválasztásában.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix alapbér, melyet felső korlát nélküli jutalékrendszerrel teszünk még vonzóbbá
  • Havi prémium elérési lehetősége + versenyek, bónuszok
  • 1 hónapra előre egyeztetett, tervezhető beosztás
  • Állandó helyen történő munkavégzés – Tesco Pénzügyi Partner Pont
  • Munkába járás támogatása
  • Biztos munkahely – Vírushelyzet ideje alatt is végig működünk, sőt növekszünk
  • Baráti, családias légkör

Elvárások:

  • MNB pénzügyi/biztosítási tanúsítvány, vagy azt kiváltó végzettség (banki vagy pénzügyi, közgazdasági)
  • Ügyfélorientált értékesítési szemlélet
  • Hatékony és meggyőző kommunikáció
  • Spontán szituációk talpraesett és magabiztos kezelése

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, személyre szabott banki és biztosítási szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • A szolgáltatásokra vonatkozó szerződések megkötése, továbbítása a partner banknak és biztosítónak (Budapest Bank Zrt, Aegon Biztosító Zrt)
  • Csapatra vonatkozó, napi forgalomról szóló jelentés elkészítése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • MNB Biztosítás tanúsítvány, vagy azt kiváltó diploma (bármilyen szakon)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Kihívásoktól vezérelve!
Connect with us