Kihelyezett banki tanácsadó és értékesítő – Aréna Mall

A cégünkről:

A Finance Sales Hungary Kft. pénzügyi és biztosítási területre specializálódott. Vállalatunk 17 éves tapasztalattal rendelkezik, melynek köszönhetően számos piacvezető szolgáltatás elérését biztosítjuk az ország 60 pontján. Magyarország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncában az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársakat:

Feladatok:

  • Banki és biztosítási szolgáltatások direkt értékesítése, ajánlása
  • Az érdeklődő ügyfelek igényeinek felmérése, szerződések kezelése és rögzítése
  • A szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • MNB hatósági tanúsítvány (PSZÁF) és/vagy független BOI vagy ezeket kiváltó felsőfokú végzettség
  • Talpraesett, meggyőző személyiség
  • Ügyfél-orientált értékesítési szemlélet
  • Új kapcsolatok gyors és könnyed kialakítása

Előnyök:

  • Releváns értékesítési tapasztalat

Amit cserébe kínálunk:

  • Felső korlát nélküli teljesítmény arányos jutalék
  • Kiegészítő fix bér
  • Bejárás támogatás
  • Vásárlási kedvezményekre jogosító dolgozói kártya
  • Mentori támogatás a betanulás ideje alatt
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Fix helyen történő munkavégzés – TESCO pénzügyi partnerpont

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Kihívásoktól vezérelve!
Connect with us