Kiemelt logisztikai csomagkézbesítő – Budapest

Főbb feladatok, munkák

  • Csomagtermékek házhoz kézbesítése 3,5 tonna össztömeg alatti gépkocsival.
  • A küldemények érkezés utáni szétosztására, címhelyre rendezésére vonatkozó feldolgozási tevékenység végzése.
  • A kiosztott küldemények átvétele, a küldemények kézbesítése.
  • Küldemények, kapcsolódó okiratok átvétele, kezelése.
  • Küldemények kézbesítéséhez kapcsolódóan díjbeszedés, készpénzkezelés.
  • A kézbesítő járással kapcsolatos információk gyűjtése, közvetítése.
  • Telephelyen, címhelyen történő küldeményfelvétel/átvétel.
  • Gépkocsi és menetokmányainak, valamint PDA és perifériáinak rendeltetésszerű használata.
  • Leszámolás a kézbesített, illetve értesített küldeményekről, okiratokról, beszedett összegekről, menetlevél igazoltatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Több telephelyen történő munkavégzés vállalása
  • Iskolai végzettség: Befejezett általános iskola (8 osztály)
  • Egyéb képesítés (jogszabály által előírt): B kategóriájú gépjárművezetői engedély
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható
  • Legalább egy év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkaviszony: Határozatlan
  • Megbízható, stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó csapat
  • Bérezés: bruttó 370 000 Ft/hó + ösztönző + cafeteria
  • Elérhető havi jövedelem: bruttó 495 000 Ft/hó
  • Év végi időszakban elérhető havi jövedelem: bruttó 620 000 Ft/hó

További információk

  • A munkavégzés helye: heti váltásokban, több telephelyen történő munkavégzés
  • Budapest (VIII. ker., IX. ker.,) és Pest megye régió (Budaörs, Fót)
  • Munkarend: Nappalos műszak
  • A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva az alábbi linken https://karrier.posta.hu/allas/kiemelt-logisztikai-csomagkezbesito-1333 vagy a HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540 levélcímre várjuk.

További információt kérhető:

  • Telefonszám: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 13:00-ig)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.
Connect with us