Kezd velünk az évet!

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Főbb feladatok, munkák

  • Betanított Operátor
  • Összeszerelő üzem
  • Szerelési műveletek gépjárműveken

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 8 általános
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Szakmai végzettség előny ( vasipari, fémipari,villamos ipari végzettség)
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Amennyiben December 9-ig jelentkezel egyszeri évkezdési BÓNUSZ
  • Ingyenes szállás,jól felszerelt otthonos kellemes környezetben (2-3-4 ágyas szobák, wi-fi,színes TV) Haza utazási támogatás,ingyenes szállítás,teljeskörü ügyintézés
  • 2 Műszakos munkarend, műszakpótlék ,jelenléti bónusz
  • 13 havi fizetés,OTP szép kártyára való utalás

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Bővebb információt és részletes tájékoztatást a 20/456-5284 telefonszámon kaphat

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24247410-2-13
Connect with us