Készregyártó állás (Tata)

Partnercégünk SAJÁT állományába keres készregyártó munkavállalókat!

Ipari hűtőberendezések és klímaberendezések gyártásával foglalkoznak!

Feladatok:

  • A munkalapokon meghatározott blokk kiválasztása, blokkban lévő lamellák ellenőrzése (javítása, ha szükséges)
  • Tetőlemez és a függesztő fülek felszegecselése
  • Blokk fűtőszálak befűzése a munkalapon leírtak szerint
  • A tálcafűtés felszerelése a fűtőtálcára, és a tálca blokkra rögzítése
  • Ventilátor lemez felszerelése
  • Az ívburkolatok felcsavarozása
  • A szükséges dokumentációk elvégzése a munkalapon

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Legalább 2 éves fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek

Bér és béren kívüli juttatások:

  • 1.600 Ft / óra + műszakpótlék
  • hosszútávú biztos munkahely;
  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • cafeteria 1 hónap után nettó 17.000 Ft
  • céges buszjárat: (Bokod – Tát – Kocs – Tarján – Tatabánya (Felsőgalla) irányokból) és bejárás támogatása

Jelentkezéskor önéletrajz küldése szükséges!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us