Készletellenőr

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízó partnere számára  munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Raktárkészlet ellenőrzése, koordinálása
  • Készlet rendszerbe történő rögzítése
  • Riportálás, eltérések kivizsgálása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs készség, szellemi terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pályakezdők esetén: érettségi bizonyítvány

Előny:

  • Logisztikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (Pl.: Jelenléti prémium)
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Motiváló környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Megbízónk profilja: Mosonmagyaróvári Partnerünk részére Készletellenőr munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: Azonnal

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást