Kertfenntartó állás

Érdi telephelyű kertépítéssel és kertfenntartással foglalkozó vállalkozás kertfenntartó kollégákat keres folyamatosan bővülő csapatába.

FELADATOK

  • Betanítást követően, 3-5 fős csapatban, magánkertekben végzendő kertfenntartási munka
  • Fűnyírás és gyepszellőztetés, permetezés/növényvédelmi feladatok, metszés és alakító nyírás, lombsöprés, gyomlálás
  • Növényültetés

ELVÁRÁSOK

  • Munkaszeretet
  • Felelősségtudat, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Megbízhatóság
  • Problémamegoldó készség
  • B-kategóriás jogosítvány (lehetőség szerint jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését várjuk)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiegyenlített, versenyképes fix jövedelem
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Utazási hozzájárulás
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Jól felszerelt modern géppark
  • Egyéb juttatások

ELŐNY

  • Szakirányú végzettség, vagy kertfenntartásban való szakmai jártasság

A JELENTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES

  • Fényképes önéletrajz

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást