Kertész, kertépítő, kertfenntartó

A Garden – Kulture csapata keresi új kollégáit kőműves munkára, változatos feladatokra, változatos helyszínekkel. Munkatársainkat hosszú távra keressük, egész éves foglalkoztatással.
Ha nincs végzettséged az sem akadály, viszont ha korábban dolgoztál kőművesként vagy van tapasztalatod burkolásban, támfalépítésben akkor itt a helyed. Fontos, hogy igényes legyél a munkádra és jó fizikummal, állóképességgel rendelkezz.
Munkavégzés helyszíne: Budapesten és környéke.

Főbb feladatok:
– Burkolás
– Támfal építés

Juttatások:
– Versenyképes fizetés
– Hosszútávú bejelentett munkaviszony
– Folyamatos szakami fejlődés
– Profi, családias csapat

Önéletrajz küldésével a garden.kulture@gmail.com email címen, illetve érdeklődni a +36-30 / 496-6978-as telefonszámon lehet minden munkanap 9:00-15:00 között.
A Garden-Kulture csapata

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us