Kertfenntartással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERTÉSZ

Az álláshoz tartozó elvárások

B kategóriás jogosítvány
Motoros kerti gépek ismerete
Megbízhatóság, önállóság
Jó fizikai teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Szakirányú végzettség
Talpraesettség
Öntözőrendszerek ismerete

Főbb feladatok, munkák

Kertgondozási feladatok rendszeres ellátása, Budapesten és környékén
Megfelelő motoros kertigépek szakszerű használata és karbantartása, önálló munkavégzés egyedül és csapatban is Kisteherautóval különböző helyszínek közötti közlekedés, szerszámok és kertészeti termékek szállítása

Megbízóról

Egy kicsi, dinamikus, jókedvű csapat, amely elsősorban kertfenntartással, téli hóeltakarítással foglalkozik, bővülő cégükhöz keresünk megbízható, jogosítvánnyal rendelkező kertészeket.
Ha szeretsz a friss levegőn dolgozni, és kedveled a fizikai munkát náluk a helyed!

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Napi 8 órás munkavégzés
Szabad hétvégék
Fizetett túlórák
Céges autó
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!