Kereskedelmi vezető

Fiatalos csapatunkba kereskedelmi vezetőt keresünk!

Feladatok:

Értékesítés, ajánlatok készítése, szerződéskötések

Marketing kampányok teljes körű megtervezése

Tartalommarketing social media felületeken (facebook, instagram, linkedin) és a weboldalon

Kreatív anyagok, akciók, promóciók, videós tartalmak elkészítése

Hirdetéskezelés, hírlevelek elkészítése és küldése

Partnerekkel való egyeztetés, kapcsolattartás belföldön és külföldön

Üzleti terv, kimutatások készítése

Elvárások:

Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete

Felsőfokú marketing végzettség (főiskolai/egyetemi)

Kiváló értékesítési- és tárgyalási készség,

Problémamegoldó készség, kapcsolatteremtő képesség,

Megbízható angol nyelvtudás,

B kategóriás jogosítvány vezetési tapasztalattal.

Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség;

Felelősségteljes munkavégzés;

Megbízható személyiség;

Rendszerszemlélet;

Precizitás, pontosság;

Terhelhetőség

Versenyképes fizetés! Céges mobiltelefon használat!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol