KERESKEDELMI TERÜLETI KÉPVISELŐ

Kiemelkedő egri borászat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az ideális jelölt

Tapasztalatot szerzett hasonló pozícióban, amikről referenciákat és eredményeket tud felmutatni.
Van kötődése a borhoz – kapcsolatrendszer, piacismeret, szakmai végzettség, vagy lelkes borfogyasztó
Kiválóan kommunikál mind az ügyfelekkel a tárgyalások során, mind a kapcsolódó részlegeken dolgozó kollégákkal, mind pedig a szakmai vezetőivel szemben.
Remek a szervezőképessége, jól tervezi meg a napi feladatait, bejárandó útvonalakat és az időbeosztását.
Sikerorientált – nem csak a pénzbeli bónusz, hanem az elérhető elismerés, szakmai fejlődési lehetőség is motiválja, szeretne együtt nőni a céggel.
Felkészült – mind a termékekből, mind pedig a partnerekből, hogy sikeresek legyenek a tárgyalásai.

A leendő munkatárs feladatai lesznek

A több kategóriába sorolt borok kereskedelmi értékesítése
Meglévő partnerekkel való aktív kapcsolattartás, a változó igények felmérése, azok egyéni kiszolgálása a hosszútávú sikeres együttműködés érdekében.
Új partnerek felkutatása, termékek bemutatása – szükség esetén borász bevonásával -, tárgyalás együttműködési lehetőségekről, szerződéskötés.
Megrendelések továbbítása a logisztikai munkatárs felé

Megbízóról

Egyik kiemelkedő egri borászat, mely az utóbbi időben több érmet is hozott el rangos, franciaországi borversenyekről.
Azért, hogy ezen remek nedűket Budapesten, Pest megyében, valamint Nyugat Magyarországon is egyre többen megkóstolhassák, keresnek új kollégát

“Azt mondják, ha az ember szereti a munkáját, akkor a gyermekei is jó eséllyel követik hivatásában. Mert az ember, aki szereti a munkáját, rajongva mesél róla. Leül a tűz mellé egy családi kiránduláson, és mesélni kezd mindarról a szépről, amit a borászat ad.”

Amit a borászat ezért nyújtani tud

A betanulási időszakban a részletes munkaköri leírás mellett folyamatos támogatás és segítség
Szakmai fejlődési lehetőség
Bejelentett alapfizetés, teljesítményarányos bónusz, céges autó, laptop, mobiltelefon.
Kedvezményes vásárlási lehetőség
Rendszeres csapatépítők és ennek köszönhetően egy családias hangulatú, együttműködő csapat tagság.

Munkavégzés helye

Budapest, Pest megye, valamint Nyugat Magyarország

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, akkor kérlek, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us