KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

Sütőüzemek, pékségek, cukrászatok és a gasztronómia részére élelmiszer és fagylalt alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú iskolai végzettség (lehetőleg kereskedelmi vagy közgazdasági)
Minimum 3 év FMCG B2B GASZTRO területen szerzett értékesítési gyakorlat
Cukrász illetve pékipari tapasztalat előny
Önálló munkavégzés, nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat, helyismeret
Számítógépes alapismeretek (word, excel)
Kiváló kommunikációs képesség

Főbb feladatok, munkák:
A területéhez tartozó vevők rendszeres látogatása, folyamatos kapcsolattartás a döntéshozókkal, megrendelések felvétele és a vevőkhöz kapcsolódó értékesítési terv megvalósítása
Új vevők felkutatása, szerződéskötés
Az általa kezelt vevőkörben sütési bemutatók szervezése
Napi kapcsolattartás a területén lévő nagykereskedő partnerekkel
A termékekhez kapcsolódó felhasználói recept ötletek kidolgozása, az ezekhez kapcsolódó POS anyagok kezelése, vevőkhöz eljuttatása
A termékek forgalmazásához szükséges dokumentációk kezelése (specifikációk, árlisták)
Közreműködés az új termékek piaci bevezetésében

Amit kínálunk:
Stabil, kiszámítható munkahely
Szakmai továbbfejlődési lehetőség
Családias hangulat, jó munkahelyi légkör
Versenyképes juttatási csomag (cégautó, bónusz lehetőség, cafeteria)

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp488@worklife.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást