Kereskedelmi képviselő állás

30 éves múlttal rendelkező cégünk hidegburkolatot forgalmazó részlege kereskedelmi képviselő munkatársat keres.

 A képviselő feladatai:

  • termékbemutatók tartása építész irodáknál
  • ingatlanfejlesztők, kiskereskedők látogatása
  • kapcsolattartás külföldi gyártó partnerekkel
  • rendelésfelvétel, szállítás intézése
  • adminisztrátorral való kapcsolattartás
  • partnereink megrendeléseinek segítése
  • termékismertetés, termékbemutatás

A pályázóval szembeni elvárásaink:

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, kitartás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • kereskedelmi szemlélet, kreativitás
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazás, többletteljesítmény jutalmazása
  • megbízható, stabil háttér, hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges technikai eszközök
  • szakmai képzések
  • fiatalos csapat, kialakult munkakörnyezet
  • azonnali kezdési lehetőség

Jelentkezéséhez kérjük a következő dokumentumokat csatolja:

  • fényképes szakmai életrajz
  • motivációs levél, bérigény megjelöléssel
  • végzettséget igazoló dokumentumok bemutatása személyes megbeszéléskor

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást