Kereskedelmi irodai munkatárs (III. ker.) 1 jelentekezés

Kereskedelmi szférába, irodai munkára, a III. kerületbe keresünk olyan munkatársat, aki

– ügyes

– keresi a kihívásokat

– gyorsan tanul és

– szereti a változatos munkát.

Fiatalos, dinamikus csapatunk összeszokott, ezért olyan kollegát keresünk, aki jó személyiségű, megbízható, alkalmazkodó, és rugalmas. Ehhez mi támogató, barátságos környezetet biztosítunk.
A munkakör sokrétű, változatos, olykor kihívásokkal teli, amihez szükséges a magas fokú alkalmazkodó-készség, rugalmasság, türelem, és a jó kommunikációs képesség.

Feladatok:

– megrendelések kezelése beérkezéstől az összerakásig

– partnerekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailben, személyesen

– hideghívások indítása

– vevők kiszolgálása

– számlázás

– stb.

Amit biztosítunk:

– kulturált munkakörülmények

– lendületes, kreatív csapat

– szakmai támogatás

– változatos, sokszínű munka

Amennyiben úgy gondolja, hogy jól illeszkedik az elvárásunkhoz, küldje el jelentkezését fényképes önéletrajzzal és  a fizetési igény feltüntetésével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címre, „III. kerületi KERESKEDELMI IRODAI MUNKA” tárgy megnevezéssel.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást