kereskedelmi asszisztens

Műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó cég részére keresünk kereskedelmi asszisztens munkatársat!

Feladatok

  • vevői kapcsolattartás:legnagyobb osztrák vevővel napi szinten telefonon és írásban
  • árajánlatok készítése új és meglévő rendelésekhez; új technikák, megoldási lehetőségek ajánlásával
  • árajánlatokk elő- és utókalkulációval történő visszaellenőrzése
  • ajánlatok iktatása, rendszerezése

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • kiváló német nyelvtudás
  • vállalatirányítási rendszer elsajátítása
  • terhelhetőség, problémamegoldó képesség, önállóság

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • családias munkakörnyezet

Önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: trummerkft@trummer.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Német