Kereskedelmi asszisztens 1 jelentekezés

Feladatok

  • Meglévő bel- és külföldi Partnerekkel kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Felmerülő problémák azonnali megoldása, vagy megoldási javaslattételben aktív közreműködés
  • Fordítási feladatok elvégzése
  • Kapcsolódó járó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Önállóság, magabiztosság mellett képesség a Munkatársakkal, Partnerekkel maximális együttműködésre
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megoldáscentrikusság
  • Rugalmasság
  • Felelősségteljes, önálló, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Ebben az évben indítottuk el a hazai piacon a tevékenységünket.Hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk
  • Biztosítjuk számodra a megfelelő információkat, hogy felkészülten vágj bele a munkába.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol