Kereskedelmi asszisztens 1 jelentekezés

Kereskedelmi vezető mellé asszisztenst keresünk

25 éve  export piacra termelő, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű ipari cégünk

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

munkakörbe kollégát keres, akár azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • kereskedelmi vezető munkájának támogatása;
  • beérkező telefonhívások, e-mailek kezelése;
  • kapcsolattartás hazai beszállítókkal;
  • beérkező rendelések feldolgozása;
  • szállítási határidők figyelemmel kísérése;
  • szállítások szervezése;
  • munkaügyi feladatok ellátása;
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség;
  • jó kommunikációs képesség;
  • pontosság, precizitás;
  • angol nyelvtudás kommunikációs szinten szóban és írásban előny.

Amit ajánlunk:

  • időben érkező, pontos bérkifizetés;
  • versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • családias, támogató munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: tömegközlekedéssel is jól megközelítő, Budapest X. kerület, Maglódi út

Az állásra jelentkezni a perametal@yahoo.com e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet, „kereskedelmi asszisztens” megjelöléssel. Érdeklődni a 06 204 596793 es telefonszámon

Tájékoztatás: a beérkezett önéletrajzokat és a bennük szereplő adatokat kizárólag erre a munkakörre történő jelentkezéshez használjuk fel, amint az állás betöltésre kerül, az elutasított jelentkezők adatait töröljük rendszerünkből.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13223562-2-42