karbantartókat keresünk 1 jelentekezés

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Feladatok

  • Elvégzendő feladatok felsorolása: bérlés során keletkező rongálások kijavítása
  • Elvégzendő feladatok felsorolása: víz, dugulás elhárítás, kilincsek, zárak cseréje
  • Elvégzendő feladatok felsorolása: falfestés, javítás

Elvárások

  • Milyen feltételekenek kell megfelelnie a jelentkezőnek? önállóan, becsületesen dolgozzon
  • Milyen feltételekenek kell megfelelnie a jelentkezőnek?szeressen barkácsolni
  • Milyen feltételekenek kell megfelelnie a jelentkezőnek? hasznos ötletekkel segítse a munkát

Amit kínálunk

  • A munkáltató által kínált munkarend/bérezés/lehetőségek: 1200-1600-ig/ óra
  • A munkáltató által kínált munkarend/bérezés/lehetőségek: ledolgozott órák után fizetünk
  • A munkáltató által kínált munkarend/bérezés/lehetőségek: amennyit dolgozni szeretne

Hogyan tudnak jelentkezni az állásra. Megadhatsz elérhetőséget vagy más részletes útmutatást a jelentkezőknek.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Több, mint 10 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást