KARBANTARTÓ

Borsodi Műhely Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat, győri telephelyére
KARBANTARTÓ munkakörbe hosszútávra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Karbantartási tervben meghatározott munkák elvégzése
  • Termelő eszközök, gépek karbantartása, javítása
  • Karbantartási munkák elvégzésének dokumentálása
  • Zavartalan gyártási folyamat támogatása
  • Hibakeresés, javítási tevékenységek végzése
  • Részvétel a termelő gépek, berendezések optimális elhelyezésében
  • Részvétel új termelő gépek, berendezések telepítésében

Elvárások:

  • Gépipari szakmunkás/technikusi végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett legalább 2 év karbantartói tapasztalat
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek, vezérlések ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, terhelhetőség, dinamikus munkavégzés
  • Önállóság, határozottság
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

AMIT KÍNÁLUNK:
Juttatási rendszerünk főbb elemei – az alapbéren túl – az alábbiak:

  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vezetői csapat
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Szakmailag képzett mentorok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani az egyéni igényeknek megfelelően (pl. SZÉP kártya, Erzsébet kártya, Ajándék kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás (törvényen felül)
  • Törzsgárda juttatás
  • 3 fokozatú munkatárs ajánlási program
  • Szállodai kedvezmények
  • Mobilszolgáltatói kedvezmények
  • Sportolási és kulturális bérletek
  • Személygépkocsi vásárlási kedvezmények
  • Képzési lehetőségek
  • Családi napok, kirándulások, közös ünnepi események

Jelentkezésedet az alábbi lehetőségeken várjuk:

Honlap: borsodimuhely.hu

Tel.: 06-70/9310-601

Kontaktszemély: Sándor Adrienn

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan "Alkoss egyedit, légy Borsodis!"
Connect with us