Karbantartó munkatársat keresünk

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres, az alábbi munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Víz, gáz, fűtés szerelési munkák elvégzése
  • Asztalos munkák elvégzése
  • Telephelyen: parkgondozás, utak karbantartása, fűkaszálás
  • Javítási (festés, szerelési) munkálatok elvégzése
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartások elvégzése

Képzettség:

  • Szakmunkás végzettség

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Kézügyesség, állóképesség

Amit kínálunk:

  • Nagy múltú családias cég
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével gamma@gammatech.hu e-mail címen, az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us