Karbantartó kollégánkat keressük!

Karbantartót keresünk bonyhádi cégünkhöz!

Mi különösen nagy hangsúlyt fektetünk a precizitásra, ugyanis csak és kizárólag prémium kategóriás autókba gyártunk, egyedi és szériagyártású beltéri bőrkasírozott elemeket.
Több csúcsmárkának is szállítunk, mint pl. az Audi, BMW, Porsche, Bentley vagy a Lamborghini – napellenzőt, kartámaszt, az ülésháttámla borítását, vagy a légbeömlő borítást.

Francia tulajdonú cég vagyunk, van két üzemcsarnokunk Bonyhádon (folyamatban van a harmadik is), és jelenleg közel 400 fővel dolgozunk együtt.

Az üzemcsarnokokban sok olyan gép, műszer, berendezés és szerszám található, amelynek a hibátlan működése szükséges ahhoz, hogy mi megfelelő minőségben tudjunk gyártani, ezért szeretnénk, ha te is csatlakoznál hozzánk karbantartóként.

Az alábbi feladatok fognak hozzád tartozni

  • A gyártási folyamathoz tartozó kulcsfontosságú gépek (pl. présgép, stancológép) leállása esetén a probléma felismerése és elhárítása.
  • Az eseti meghibásodások elvégzése attól függően, hogy milyen jellegű a probléma.
  • Tervszerű karbantartási feladatok elvégzése.
  • Termelési csoportvezetőkkel történő napi együttműködés.
  • Ha új termék érkezik a gyártósorra, a technikai és műszaki oldalról történő támogatásban is részt vehetsz
  • Ha érzel magadban kellő motivációt, aktívan részt tudsz venni a gépfejlesztésekben is.
  • Továbbá a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok is hozzád tartoznak majd.

Amit mi mindenképpen szeretnénk

  • Ha rendelkeznél szakmunkás végzettséggel: pl. villanyszerelő, gépész-technikus, villamos technikus, ipari gépész, géplakatos
  • Ha varrógép műszerész is vagy, feltétlenül jelentkezz, mert több szakemberre vágyakozó varrógépünk is van.
  • A gyári környezetben szerzett (1-3 éves) tapasztalat fontos, hiszen így könnyebben fel tudod majd venni nálunk is a munka ritmusát.
  • Számítógépes ismereteidre is szükség lesz – de elegendő a felhasználói szint.
  • Az önállóságodra, a precizitásodra és a rugalmasságodra is számítunk, hiszen az autóiparban többféle géppel dolgozunk, bármikor előbukkanhat egy megoldásra váró probléma.

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Varrógép szervizelésében való jártasság
  • Szabászgépek ismerete
  • ABB robotok programozása
  • Pneumatikában / hidraulikában való jártasság
  • PLC alapismeretek

És hogy mi az amivel mi várunk Téged?

  • Egy modern, tiszta gyártócsarnokkal.
  • 8 fős karbantartói csapattal.
  • Változatos projektekkel, ezáltal akár naponta megújuló feladatokkal – cégünknél jelenleg körülbelül húsz különböző projekt fut.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk.
  • Szakmai továbbképzéseken vehetsz részt.
  • Jelenleg 2 műszakos munkarendben dolgozunk – a megrendelések növekedésével lehetséges a 3 műszak is.
  • Bejelentett, munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatással, műszakpótlékokkal és prémiummal várunk.
  • Ha nem bonyhádi vagy, akkor támogatjuk a munkába járásod.
  • Továbbá biztos és hosszú távú munkalehetőséget kínálunk számodra.

Ha a ideértél az olvasásban, mostanra már biztosan kialakult egy kép benned rólunk – ha szívesen lennél a részese egy pörgős vállalati kultúrának, küldd el jelentkezésed Dóra kollégánknak egy önéletrajz formájában az info@schaefer-oesterle.hu e-mail címre, és ő felveszi veled a kapcsolatot. Várunk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan We can leather.
Connect with us