Karbantartó gépjavító lakatos

A VAMAV Kft. fő tevékenysége a vasúti felépítményi anyagok és egyéb fémszerkezetek tervezése, gyártása, szerelése és javítása; tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtása.

Karbantartó üzemegységünkbe keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gépek szerelési, javítási és felújítási munkáinak elvégzése
  • CNC és hagyományos forgácsoló gépek javítása, karbantartása
  • Hidraulikus és pneumatikus egységek javítása és karbantartása

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy technikusi szakirányú végzettség
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hagyományos és CNC vezérlésű fémipari megmunkáló berendezésének javításában, karbantartásában szerzett legalább 3 éves tapasztalat.
  • Magas szintű műszaki rajz olvasási készség, és műszaki dokumentációk értelmezésében való jártasság

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol és német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (tizenharmadik havi fizetés, juttatás SZÉP kártyára, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • céges, családi és egészségmegőrző programok
  • hosszú távú, stabil munkahely

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 10655436-2-10
Connect with us