Karbantartó álláslehetőség

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • Tervszerű megelőző karbantartási folyamat fejlesztése, az ezzel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás és információ átadás a társosztályokkal
  • Gyártó területek műszaki támogatása karbantartási oldalról
  • Külsős szerviz partnerekkel való kapcsolattartás, cégen belül végzett  karbantartási feladataik koordinálása, az általuk elvégzett munka ellenőrzése, visszajelentése
  • A rendszerben lévő karbantartási tervek folyamatos ellenőrzése, aktualizálása
  • A kritikus gépek javításához szükséges alkatrészek minimumkészletének meghatározása, rendelése
  • Pótalkatrész készletek rendszeres felülvizsgálata, igény esetén rendelés leadása
  • Karbantartási rendszer fejlesztése, a szerviztechnikusok támogatása,
  • Területén a szükséges műszaki dokumentációk és jelentések elkészítése, fő problémák meghatározása, akciótervek kidolgozása,
  • Új projektek bevezetésében való aktív részvétel, egyéb projekt munkák támogatása.
  • Oktatások szervezése, végrehajtása saját kompetenciájának megfelelően

Elvárások:

  • Műszaki affinitás és minimum középfokú műszaki végzettség
  • Megbízható, önálló, igényes munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Német vagy angol nyelvismeret

Előny:

  • Hasonló feladatkörben szerzett több éves gyakorlat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Vezérléstechnikai, pneumatikai, elektronikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást