Kamionmosó- Vezetőt keresünk!

A Vedox Kft. Győrben lévő telephelyére Kamionmosó-vezető kollégát keres azonnali munkakezdéssel!

Feladatok

  • A telephelyen dolgozó kollégák irányítása, vezetői feladatok ellátása
  • Alkalmanként helyettesítés
  • Beérkező gépjárművek külső mosása, belső takarítása

Elvárások

  • Kamionmosóban szerzett min. 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Agilis, határozott, munkájára igényes, leinformálható

Amit kínálunk

  • Munkarend:  hétfőtől – péntekig 8:00-16:00
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Családias légkör
  • Stabil vállalati háttér

Önéletrajzot a krisztina.gombolai@vedox.hu email címre várjuk, illetve

Érdeklődni munkanapokon (9-16) a 70/608-2733-as telefonszámon lehetséges.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us