Kalibráló Technikus

Az innovatív műszaki megoldások területén 100 éves múlttal rendelkező GAMMA Zrt. kalibráló technikus munkatársat keres profi csapatába.

Feladatok:

  • Gázérzékelő műszerek kalibrálása,
  • Mérőműszerek karbantartása, javítása
  • Légzésvédelmi eszközök, szűrőbetétek tesztelése, gyártásának előkészítése, felügyelete,
  • Adminisztráció.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki vagy természettudományos végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Járművezetői jogosítvány
  • Szakmailag megalapozott, önálló munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • Szakmai angol szövegértés
  • A fenti területek valamelyikén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Innovatív, szakmailag professzionális környezet,
  • Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör,
  • Új, változatos projektek és kihívások,
  • Nagy múltú, családias cég.

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, valamint ipari létesítmények Magyarországon

Fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény feltüntetésével, az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us