JUNIOR KÖNYVELŐ / KÖNYVELÉSI ASSZISZTENS

Könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Büntetlen előélet
Minimum középfokú végzettség
Megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
Pontos, gyors, önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák

Számlák ellenőrzés és feldolgozása a Kulcs-Soft könyvelőprogram moduljaiban
Adóbevallások és adatszolgáltatások előkészítése
A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
Éves beszámoló előkészítése
Kapcsolattartás a könyvelőiroda ügyfeleivel

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!