Junior kontroller

Hiszünk a csapat erejében, ezért keressük junior kontrolleri munkakörbe azt a pénzügyi végzettséggel és 1 éves tapasztalattal rendelkező kollégánkat, aki szakmai tudását kamatoztatva részt vesz pénzügyi folyamataink fejlesztésében és működtetésében.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Támogató légkör
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • projektnyilvántartó rendszer adminisztrátori támogatása
  • számlák rögzítése a projektnyilvántartó rendszerben
  • részvétel a pénzügyi tervezési folyamatokban
  • részvétel a kontrolling riportok elkészítésében
  • erőforrás-nyilvántartások kezelése
  • ad-hoc pénzügyi kimutatások készítése
  • pénztárjelentések készítése
  • részvétek az üzleti jelentések készítésében

Amire szükséged lesz az eredményes munkához

  • szakirányú (pénzügyi, számviteli, gazdasági) felsőfokú végzettség
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat pénzügyi, gazdasági ügyintézői, számviteli vagy kontrolling munkakörben
  • szakmai alapismeretek pénzügyi dokumentációk, kimutatások készítéséhez
  • MS Excel haladó szintű ismerete
  • Microsoft Office Word, PowerPoint, Outlook készségszintű ismerete
  • proaktív, megoldásközpontú attitűd
  • alkalmazkodóképesség
  • strukturált, analitikus gondolkodásmód
  • precizitás

Előnyt jelenthet

  • könyvelési, számviteli tapasztalat
  • projektnyilvántartó vagy ERP rendszer ismerete

Munkavégzés helye

  • 1095 Budapest, Ipar utca 5.

Fényképes önéletrajzod a karrier@enet.hu e-mail címen érdeklődve várjuk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12669789-2-43
  • Slogan (M)értéket teremtünk!
Connect with us