JUNIOR GOOGLE ADWORDS KAMPÁNYFELELŐS (VÁLLALKOZÓKÉNT IS) 1 jelentekezés

Céginfok:

  • Több, mint 10 éve működő egyik piacvezető online marketing ügynökség, a hazai szakmai TOP 6-ban lévő meghatározó és újító szereplő
  • Kiterjedt ügyfélkör, nagyméretű cégek szolgáltató partnere
  • Folyamatosan fejlődő, s növekvő árbevétel
  • Modern irodai környezet a budai oldalon

Munkaköri feladatok:

  • AdWords kampányok kezelése, kisebb arányban Facebook is
  • Kapcsolattartás, konzultáció a munkatársra bízott ügyfelekkel
  • Landing oldalak tervezése, tesztelése

Amit a cég kínál:

  • Tapasztalathoz mért fix fizetés, mely növekedhet a teljesítmény függvényében
  • Tanulási lehetőség, szakmai fejlődés (fizetett szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok, külföldi utak konferenciák céljából)
  • Rugalmas munkaidő (6 v. 8 óra), betanulás után home office lehetősége
  • Mobiltelefon korlátlan beszélgetéssel, laptop
  • Ásványvíz, kávé limit nélkül

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat Google Adwords kampányok önálló kivitelezésében (min. 1 év)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség, vagy még folyamatban lévő tanulmányok
  • Ügyes, hatékony kommunikáció, intelligens ügyfélkezelés
  • Proaktív, lojális munkavégzés
  • Nyitottság és hajlandóság a folyamatos tanulásra

Jelentkezéshez szükséges:

Fényképes önéletrajz, valamint a következő írásbeli visszaigazolás elküldése: „Elolvastam és elfogadom a www.reginajobs.hu oldalon található Adatvédelmi szabályzatot. Hozzájárulok elküldött adataim kezeléséhez visszavonásig, s továbbításához a kiválasztásban szereplő személyek részére.”

Tel.: +36 20 244 70 24

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!