Junior Developer

A hétköznapjaid része a technológia? Szeretnéd, ha a hobbid lenne a munkád?

A United Call Centers Kft. fejlesztési csoportja új kollégáját keresi:

pozícióba.

  • egy dinamikus és fiatalos csapat része szeretnél lenni
  • kellően kreatív vagy és követed a legújabb hardver és szoftver trendeket
  • önállóan és projekt csapatban is képes vagy minőségi munkára
  • gördülékenyen és meggyőzően tudsz kommunikálni
  • gyorsan tanulsz és szeretnél együtt fejlődni vállalatunkkal

Ha téged választunk, a következő feladatokra számíthatsz:

  • szerver-oldalon szoftverekhez tartozó programtervezet elkészítése
  • programterv alapján szoftver írása
  • külső platformok integrációja chatbotokhoz (pl.: CRM rendszerek, összekötő platformok, stb…)
  • legoptimálisabb megoldások felderítése adott problémákhoz
  • a teljesítmény növelésére koncepciók kidolgozása (hardver- és szoftverfrissítések, új rendszerkomponensek üzembe helyezése), a változások megtervezése, kivitelezése
  • kapcsolattartás a felhasználókkal, segítség nyújtása

Elvárásaink:

  • felhasználói Delphi vagy C# ismeret.
  • középfokú végzettség
  • igényes munka, pontosság és magas fokú precizitás
  • problémakezelő-készség, stressztűrő képesség

Várjuk a jelentkezésed, ha

  • stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz
  • fontos számodra a folyamatos fejlődés, tanulás
  • hosszú távra keresel munkát – mert mi hosszú távra tervezünk

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,
kérjük juttasd el önéletrajzod a következő címre:

karrier.mc@unitedcallcenters.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!