Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba “mindenes” villanyszerelőket

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba “mindenes” villanyszerelőket

Az Ön feladatai

  • villanyszerelési munkák építkezéseken
  • gépjárművek villamossági szerelése,
  • műhely karbantartás

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • szakmai tapasztalat
  • saját autó előny

Amit nyújtunk:

  • német munkaszerződés (azaz német bejelentés, biztosítás)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • kompetens fizetés
  • túlórázási lehetőség
  • szervezett szállás a német munkáltató által (ennek a díja kb 180 – 220 euró/hó)
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Email: arbeit@walterfachkraft.com

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!

Telefonszám: 0049 699 288 496 13, 0049 160 801 628 1, 0040 312 295 366

A cég rövid jellemzése

21 éve a Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG az Ön német munkaerő rekrutálás szakembere. Jelenleg Németországon keresztül jelen vagyunk a 30 székhelyünkön keresztül, valamint Ausztriában és Lengyelországban. Vállalati filozófiánk középpontjában az emberek vanak, mivel az elégedett munkavállalókbol elégedettek ügyfelek lesznek.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Elégedett munkavállalókbol elégedettek ügyfelek lesznek.
Connect with us