Jászárokszállásra keresünk felszedő/lerakó pozícióra munkavállalókat!

Hűtéstechnikai céghez keresünk betanított munkára, felrakó/leszedő munkakörre kollégákat Jászárokszállásra!

MUNKAREND: Hétfőtől péntekig 3 műszakos, szombaton 2 műszakos munkavégzés.

FELADATOK: alkatrészek leszedése, fényezett hibák kijavítása, matricák ragasztása.

AMIT KÍNÁLUNK: br. 1.347 Ft/óra

+ nettó 12.600 Ft cafeteria,

+ 15-20% bónusz.

Átlag nettó bér: 200.000 Ft/hó + cafetéria

INGYENES céges buszok: Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Átány, Heves, Boconád, Tarnaméra, Zaránk, Erk, Tarnaörs, Visznek, Jászladány, Szászberek, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény.

Jelentkezni e-mailben “hűtéstechnika” megjelöléssel lehet a toborzas@s-forras.hu címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us