JÁRMŰSZERELŐ MUNKATÁRS

Magyarország egyik piacvezető egyedi, különleges járműveket, jármű felépítményeket valamint mobil gépeket gyártó cége járműszerelő munkatársakat keres

Főbb feladatok, munkák

Egyedi és különleges járművek gyártásához olyan, lehetőleg érettségivel rendelkező munkatársakat keresünk, akik szívesen végeznének magas színvonalú és kreatív munkát:

  • térbeli acél és alumínium járműszerkezetek összeállítása, szerelése
  • járművek és beépítendő gépek, berendezések elektromos szerelése illetve összeépítése
  • járművek és beépítendő gépek, berendezések hidraulikus vezérlésének összeállítása
  • gyártási dokumentációk előírásainak betartása
  • előkészítő munkafolyamatok végzése
  • különböző anyagú alkatrészek minőségi követelmények szerinti gyártása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Várjuk lakatos / hegesztő / autószerelő /  mezőgazdasági gépszerelő / mechanikai műszerész/ elektronikai műszerész / autóvillamossági szerelő / mechatronikus végzettségűek jelentkezését, de bárki alkalmas lehet, aki jó kézügyességgel és megfelelő műszaki érzékkel rendelkezik.
  • Fontos a gyors helyzetfelismerés
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye

  • 6800 Hódmezővásárhely, Csomorkányi u. 100.

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal a jelentkezés gombra kattintva!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 11080910-2-06
Connect with us