Járműmosó kollégákat keresünk azonnali munkakezdéssel!

A Vedox Kft. országos kamionmosó hálózat azonnali munkakezdéssel járműmosókat keres!

Feladatok

  • Beérkező tehergépjárművek külső mosása, belső tisztítása
  • Beérkező személygépjárművek külső mosása, külső- belső tisztítása, takarítása

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • tapasztalat előny, de nem feltétel
  • több műszakos munkarendben történő munkavégzési hajlandóság
  • megbízható, munkájára igényes, precíz munkaerő

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés : alapbér és jutalék,
  • útiköltségtérítés
  • családias hangulatú légkör

Munkanapokon (9-16 óra között): +3670/608-2733

Önéletrajzokat a krisztina.gombolai@vedox.hu email címre várjuk!

Jelentkezz még ma, és légy a csapatunk tagja!!!!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us