Ív- és fémvédőgáz hegesztő, szakmunkásokat keresünk Németországba hosszútávra.

Németországi partnerünk megbízásából keresünk Kielbe ív- és fémvédőgáz hegesztő, szakmunkásokat hosszútávra.

Feladatok:

  • csövek, lemezek gépi, kézi vágása, összeszerelése
  • különböző szerelési egységek-hajó részek hegesztése
  • ívhegesztés (111)
  • védőgázas hegesztés (MAG-hegesztés, 135)
  • munkavégzés műhelyekben vagy közvetlen a hajón
  • karbantartás, javítás

Elvárás:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • műszaki rajz ismerete
  • több műszakos munkarend
  • megbízhatóság, önállóság, rugalmasság
  • érvényes hegesztő vizsga
  • német nyelvtudás alapszinten

Amit nyújtunk

  • német bejelentés
  • ingyenes lakhatás
  • bérezés: 15,50 – 21 Euro / óra bruttó

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz és elérhetőség megadásával a következő E-Mail címre várjuk:

nemetmunkak2021@gmail.com

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német