IT ÜZEMELTETŐ / RENDSZERGAZDA (4 ÓRÁBAN)

Dinamikusan fejlődő magánegészségügyi vállalat megbízásából keresünk szoftverfejlesztő csapatukba új munkatársat az alábbi pozícióba:

Mire van szükségünk

Középfokú informatikai végzettség
Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
Debian és Ubuntu Linux rendszerekben való jártasság
Desktop Win7/Win8/Win10 termékek alapos ismerete
Informatikai hardverek, hálózati eszközök, tűzfalak és routerek alapos ismerete
Ügyfélorientált gondolkodás
Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Mit fogsz csinálni

A dinamikus csapatunkba rendszergazdaként dolgozva segíteni fogod a belső szoftverek és weboldalaink napi szintű üzemeltetését.

A cégünk által fejlesztett informatikai rendszerek üzemeltetése
Rendszerek hibadiagnosztikája, problémák gyors megoldása
Belső ügyfeleinktől érkező IT problémák megoldása. (helyszíni és távoli)
A felhasználói igények, hibajegyek és változás kérések nyomonkövetése, monitorozása
Informatikai eszközök szervizelése

Mit tudunk ajánlani

Rugalmas munkarend
Barátságos munkakörnyezet, fiatal, elkötelezett csapat
Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások: mobiltelefon, munkaruha, kedvezményes vásárlási és étkezési lehetőségek

Cégünk biztosítja a legújabb webes technológiákat, amelyeket nagy szabadsággal használhatsz.
Bevonunk a tervezési és technológiai döntésekbe is, valamint egy növekvő, fiatal és lendületes csapat tagja lehetsz!

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület, részleges home office lehetőséggel

Bízunk benne, hogy te vagy a megfelelő ember, akit a fenti álláshirdetés lázba hoz és inspirál arra, hogy velünk dolgozz. Amennyiben szeretnél közvetlen hatással lenni a magánegészségügyi szektorra, szívesen fejleszted magad a saját területeden és dolgoznál változatos projekteken, akkor küldd el jelentkezésedet a címre (email tárgya: Rendszergazda part time).

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us