IT Support gyakornok

IT csapatunk várja új tagját, aki magabiztosan mozog a számítógépek és a belső hálózatok világában.

A következő feladatokra számíthatsz:

  • Számítógéppark karbantartása, IT berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Belső hálózat üzemeltetése, fejlesztése
  • Technikai problémák elhárítása
  • Fejlesztésekkel kapcsolatos javaslatok és megoldások

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol:

  • Egy inspiráló csapat tagja lehetsz
  • Lehetőséged van rövid időn belül fejlődni
  • Több területen is szerezhetsz tapasztalatokat
  • Hosszú távú lehetőséget biztosítunk egy folyamatosan fejlődő közegben
  • Hétvége a pihenésé és a barátoké, hétfőtől péntekig dolgozunk
  • Csapatépítő programok és vállalati rendezvények várnak
  • Minden megtalálható egy helyen, a belváros szívében
  • Élmény a munka

Amit elvárunk:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább heti 30 óra munkavégzés
  • Microsoft termékek haladó szintű ismerete
  • Rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Kitartó, dinamikus hozzáállás, elkötelezettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,

kérjük, juttasd el önéletrajzod a következő címre:

karrier.mc@unitedcallcenters.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást