IT RECRUITER

2002-ben alakult tanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat, aki segít az Ipari IT területen (autóipar, orvosi műszergyártás, vasútirányítás) beágyazott Software és Hardware fejlesztő/tesztelő szakemberek keresésében és kiválasztásában az alábbi pozícióban:

Az álláshoz tartozó elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik 3 éves, hasonló szakmai területen szerzett tapasztalattal

Főbb feladatok, munkák

Előzetes megbeszélés a nyitott pozíciókkal kapcsolatos elvárásokkal kapcsolatban.
Jelöltek felkutatása különböző módszerekkel (hirdetésekkel, közvetlen megkereséssel, hálózatépítéssel, internetes kereséssel, adatbázisokban való kereséssel, külső HR tanácsadó cégen keresztül)
Az önéletrajzok válogatása, a potenciális jelöltek előszűrése
A jelöltek adminisztrálása a cég CRM rendszerében és nyomon követése a kiválasztási folyamat során
Az interjúk szervezése a jelöltekkel és a szakmai vezetőkkel
A jelöltek számára pozitív jelölt élmény biztosítása, visszajelzés küldése minden jelöltnek.
Kooperáció a szakmai vezetőkkel egészen az ajánlatadásig kísérve a folyamatot
Toborzási stratégiák kidolgozása, fejlesztése, ötletelés a jelöltek bevonzásának lehetőségeiről
A toborzási tevékenység hatékonyságának mérése, javaslattétel a vezetőség számára

Megbízóról

2002-ben alakult tanácsadó cég, amely a nagyvállalatok számára üzletfejlesztési és üzletmenet-támogatási szolgáltatásokat nyújt több területen is. Az elején szervezetfejlesztési tanácsadással indultak, később a szervezet működését támogató applikációk fejlesztéssel folytatták, majd 2020-tól IT/mérnöki szolgáltatásokkal bővítették tevékenységüket, mely területen jelentős létszámnövekedés várható.

Amit kínálunk

Kiemelt alapfizetést
Teljesítmény alapú bónuszt
Szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben szívesen részt vennél egy dinamikusan fejlődő cég csapatának építésében és fejlesztésében, kérlek, hogy küldj egy önéletrajzot a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us