Irodavezető, pénzügyes, rugalmas munka a Belvárosban! 3 jelentekezés

Szereted a pörgést és tudsz csapatban dolgozni?
Akkor Téged keresünk!

Részmunkaidőben is végezhető adminisztratív, szervezési és pénzügyi feladatok elvégzésére megbízható, csapatmunkában is dolgozni tudó, munkájára igényes munkatársat keresünk.

A munkaidőben, a heti beosztásokban, helyettesítésekben is rugalmasak vagyunk, mindent meg tudunk beszélni.

Kereseti lehetőség 6 órában nettó 200.000.- 300.000.- Ft / hó + juttatások

Tekintsd meg weboldalainkat:

www.ruhaklinika.hu
www.textilklinika.hu

Feladataid lesznek:

Irodavezetői feladatok
Ügyvezető munkájának segítése, adminisztratív feladatok ellátása
Ügyfélszámlák kiállítása, kintlévőség figyelése
Csekkek, számlák érkeztetése, egyeztetése a vezetőséggel
– Heti pénzügyi tervezés, pénzügyi folyamatok nyomonkövetése és ellenőrzése
– Befizetésre váró számlák előkészítése (befizetés nyomonkövetése, a megtörtént befizetés
rögzítése)
Időszaki kimutatások készítése

Elvárások:

– Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Terhelhetőség, együttműködés a kollégákkal
– minimum 3 év szakmai gyakorlat pénzügyi területen
– Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
– Önállóság, előre gondolkodás, előre látás

Amit nyújtunk:

Belvárosi munkahely, jó megközelíthetőség
Rugalmas munkaidő
– Az elvégzett feladatok, átvett / átadott munkák alapján,
teljesítmény arányos bérezés és juttatások

Küld el fényképes önéletrajzod.

Írd meg kéréseidet, a heti fix elfoglaltságaidat, kérdéseidet! A tárgyban tüntesd fel Irodavezető, pénzügyi asszisztens.

Személy ügyekkel: hétköznap 17-19 h között tudok foglalkozni.

Amennyiben elküldted önéletrajzodat és nem kaptál választ, ebben az időszakban küldj sms-t.

Forrai Péter

30 944 99 44

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!