Irodavezető

Feladatok
  • Justitia ügyvédi szoftver kezelése
  • Havi riportok lehívása, előkészítése
  • Számlakiállítás, nyomonkövetls
  • Könyvelési anyag összegyűjtése, ÁFA lista ellenőrzése, házipénztár ellenőrzése
  • Új ügyvédjelöltek körüli összes teendő az állásrajelentkezéstől kezdve a bérpapírok kiosztásáig
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Sajtókapcsolatok, marketing ügynökségek – ezeknek felkeresése, kapcsolat ápolása, új tagságok kialakítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel, találkozók szervezése, adminisztrálása
  • Kapcsolattartás az üzemeltetéssel, beszerzési feladatok ellátása
  • Office meetingek szervezése, vezetése
  • Irodán belüli események szervezése – team building, appreciation week, születésnapok stb.
  • Fordítás, tolmácsolás (szükség esetén)
Feltételek
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú (tárgyalóképes) angol nyelvtudás
  • Min. 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előnyt jelent a pénzügyi / gazdasági terület)
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Proaktív hozzáállás

Kezdés
Interjú után akár azonnal
Munkaidő
Teljes munkaidő, heti 40 óra
Bruttó bér
Tapasztalattól függően, bruttó 450.000-520.000 Ft/hó
Munkavégzés helye
Budapest
1021 Budapest, Tárogató út 47-49.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us