Irodavezető

A Central Home ingatlaniroda új munkatársakat keres, Irodavezetői pozícióba. Cégünk több, mint 15 éve foglalkozik budapesti ingatlanok értékesítésével.
Célunk ügyfeleink magas szintű kiszolgálása piacvezető módszereinkkel.
Csatlakozz a Central Home-hoz, a belváros ingatlan specialistájához, és építs karriert nálunk!

Főbb feladatok:

– Új és használt ingatlanok értékesítése, bemutatása
– Tárgyalások szervezése és lebonyolítása
– Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
– Új partnerekkel kapcsolat kialakítása
– A meglévő kapcsolatok erősítése
– Tanfolyamok / továbbképzések szervezése
– Az irodák arculatának rendszeres ellenőrzése
– Az irodák működésének felügyelete és ellenőrzése

– Értékesítők szakmai támogatása
– Új kollégák felkutatása
– Új értékesítők támogatása, mentorálása

– Adminisztráció

Elvárásaink:

– Ingatlanközvetítés területén szerzett szakmai tapasztalat
– Eredmény- és sikerorientáltság
– Minimum középfokú végzettség
– Jó kapcsolatteremtő képesség
– Kiváló vezetői képességek és csapatmotiváló képesség
– Számítógépes felhasználói ismeretek
– Társalgási szintű angol nyelv
– Fokozott precizitás
– Szervező készség
– Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
– Word, Excel tudás
– Igényes megjelenés
– Vezetői készségek

A fényképes önéletrajzokat az allas@centralhome.hu e-mail címre várjuk. Kérjük a Tárgy mezőbe tüntessék fel az alábbiakat: Irodavezető jelentkezés!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us