International Desk Manager – Nemzetközi Kapcsolattartó

Munkakör leírása:

Cégünk International Desk Manager pozícióba keres munkatársat. A Potter Bróker Kft. hazai és nemzetközi nagyvállalatok biztosításaival foglalkozó brókercég. Főbb tevékenységeinkről bővebben a honlapunkon olvashat: www.potterbroker.hu

Feladatok:
– Nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolattartás (angol -és német nyelven is)
– Szerződéseik teljeskörű kezelése
– Cégünk képviselete alkusz világszervezetekben (WBN, UNIBA, UNISON)
– Konferenciákon való részvétel (külföldön is)
– Ügyvezetőink munkájának segítése

Elvárások a pályázótól:
– felsőfokú végzettség
– tárgyalóképes angol ÉS német nyelvtudás
– haladó szintű számítógépes ismeretekkel bír (Word, Excel, PowerPoint, Outlook stb.)
– ügyfélközpontú gondolkodás
– kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
– elemzőkészség, alaposság

Előnyt jelenthet, de nem feltétel:
– „B” kategóriás jogosítvány
– pénzügyi/biztosítási területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
– versenyképes fizetés
– szakmai továbbképzések
– részvétel hazai és nemzetközi konferenciákon
– fejlődési és előrelépési lehetőség
– családias munkakörnyezet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar, angol és német nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a vitez@potterbroker.hu címre szíveskedjen elküldeni.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol, Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us